Haft komputerowy – podstawowe informacje

0
932
Haft komputerowy - podstawowe informacje

Budując świadomość swojej marki wśród obecnych i potencjalnych klientów, nie możesz zapomnieć o naniesieniu logotypów na ubrania swoich pracowników. Spersonalizowana odzież robocza staje się twoją reklamą i jednocześnie sprawia, że cały zespół prezentuje się naprawdę elegancko. Warto wiedzieć, że jedną z najlepszych metod nanoszenia wzorów na materiał jest obecnie haft komputerowy. Przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać tę metodę.

Współczesny haft komputerowy wykorzystywany do nanoszenia logotypów na odzież firmową wywodzi się z klasycznego sposobu tworzenia wzorów za pomocą kolorowych nici. Dzisiaj możemy jednak korzystać z rozwiązań technologicznych, które znacząco ułatwiają cały proces. Dzięki temu osiągamy trwały, wysokiej jakości efekt, którego przygotowanie jest stosunkowo tanie i nie trwa zbyt długo.

Haft komputerowy – na czym polega?

haft komputerowyKiedy zgłaszasz się do hafciarni, musisz posiadać własny projekt lub wybrać wzór. Ten następnie zostanie w odpowiedni sposób zaprogramowany w programie hafciarskim, co pozwoli przenieść go do nowoczesnej maszyny haftującej. Zdigitalizowane logo czy wybrana grafika będą wiernie przeniesione na wybrany materiał – bluzy, czapki i inne elementy ubrań.

Niezwykle istotnym elementem całego procesu jest przygotowanie wzoru w programie komputerowym. Należy bowiem pamiętać, że właśnie w takiej formie zostanie odczytany i przeniesiony na odzież firmową przez hafciarkę.

Dlaczego warto postawić na haft komputerowy?

Na znakowanie odzieży decydują się przede wszystkim średniej i dużej wielkości przedsiębiorstwa, które chcą zadbać o prezencję zatrudnionych specjalistów. Aby wszystkie ubrania prezentowały się tak samo i przede wszystkim wiernie oddawały barwy czy logotyp firmy, warto zadbać o rozwiązanie wysokiej jakości.

haft maszynowyWarto więc podkreślić, że nowoczesny haft komputerowy pozwala na naprawdę rzetelne przedstawienie wybranego wzoru na zróżnicowanych materiałach: bawełnianych T-shirtach, polarach, flanelowych koszulach czy grubych kurtkach. Zaawansowane technologicznie maszyny umożliwiają powtarzanie wzoru i wykończenie go w sposób trwały. Zostaną zachowane proporcje, kształty i kolorystyka, a wszystko to nie zniszczy się po kilku pierwszych praniach. Decydując się na znakowanie odzieży firmowej, którą pracownicy mają na sobie przez kilka godzin dziennie, musisz zdecydować się na rozwiązania odporne na starcia i zużycie. Dzięki temu osoby zatrudnione prezentują się schludnie i spójnie, przez co twoje przedsiębiorstwo znacznie szybciej zapada w pamięć klientom.

Haft komputerowy możesz jednak wykorzystywać również na gadżetach reklamowych. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz przygotować podarunki dla swoich klientów czy kontrahentów, które będą miały w przyszłości przypominać im o twojej firmie. Sprawdza się bowiem na czapkach czy torbach, które bardzo często pojawiają się w tzw. setach marketingowych.

Komu zlecić haft komputerowy?

Jeśli zależy ci na stosunkowo szybkim przygotowaniu odzieży firmowej, zdecyduj się na współpracę z najlepszymi. Warto postawić na przedsiębiorstwo, które oferuje kompleksowe usługi – to niezwykle wygodne, ponieważ twoim zadaniem jest wyłącznie złożenie zamówienia.

Nowoczesny haft komputerowy oferuje firma BlueHAFT. Co istotne, możesz zamówić u nich nie tylko naniesienie haftu, ale również samą odzież. W ich ofercie znajdziesz m.in. fartuchy, koszulki czy polary. Zatrudnieni specjaliści podpowiedzą ci, które rozwiązania wybrać, a następnie przygotują zdigitalizowany wzór, który znajdzie się na wybranych ubraniach i naniosą go w taki sposób, by sprawdzał się przez nawet kilka lat.

haft maszynowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here